PAGE1

Ürün çeşitleri

HAYAL EDEBİLİRSENİZ BAŞARABİLİRSİNİZ!

CROWN olarak müşterilerimizin ne istediğini iyi biliyoruz ve her geçen gün onların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çalışıyoruz. Profesyoneller için en iyi araçları geliştirmek, bizim hem işimiz hem de görevimizdir. En iyi performansı arayarak ulaştığımız her bir yenilik, kullanım kolaylığının sağlanması, ergonomi ve iş konforunun optimizasyonuna yönelik çalışmalarımızın bir sonucudur. Gerçeklediğimiz her bir tasarım alternatifi, sadece estetik açıdan değil, aynı zamanda profesyonel kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyor. Size, en yeni nesil elektrikli el aletlerimizi tanıtmaktan gurur duyuyoruz, adı B3 ve onu seveceğinizden eminiz.

PAGE2

TEKNOLOJİ İŞİNİZİ GELİŞTİRİR

CROWN olarak, her zaman ürünlerin teknolojik gelişimine odaklanıyoruz. Daha yüksek teknoloji seviyesinin, günlük iş üretkenliğini artıran elektrikli aletlerin verimliliğine yardımcı olduğuna inanıyoruz.
Bu teknolojik gelişmenin mükemmel bir örneği, en son fırçasız darbeli somun sıkma makinemizdir. Rotorda sargı olmadığı için anahtar merkez kaç kuvvetine maruz kalmaz. Sargılar muhafaza tarafından desteklenir ve iletimle soğutulur. Böylece motor içinde hava akışına gerek kalmaz.
Bu teknolojik tercih büyük bir avantaj sağlar çünkü motor iç parçaları tamamen kapatılarak kir, toz veya diğer yabancı maddelerden korunmuş olur.

TASARIM İLETİŞİMİ GELİŞTİRİR

CROWN olarak bizler, belirli bir görev için doğru aracı seçmenin anahtarının net bilgiler olduğunu biliyoruz. Bu nedenle ekibimizin ilk hedefi yeni tasarım çözümleri aramaktır. B3 serisi bu yönde atılmış bir adımdır: ürünlerimizi iletme şeklimizi iyileştirmek için görsel kimliğimizi yeniledik.
Yeni ürün ambalajımız, bu hedeflenen seçimin nihai sonucudur: temiz, modern, basit ama aynı zamanda eksiksiz bir tasarıma sahip. Kullanıcının aracın ana özelliklerini hızlı bir şekilde anlamasını sağlayan eksiksiz yeni ikon sistemi seti sayesinde en önemli bilgileri görüntüler ve ürünün özelliklerini vurgular
Tasarımın iletişimi geliştirdiğini ifade ederken tam da bunu kastetmiştik. Doğru araçları seçmek, daha önce hiç bu kadar kolay olmamıştı.

İkon seti örneği: