Tutku, kalite ve yeniliğin tarihçesi

 • 1983

  Bir hayalin doğuşu

  Bay Mr. Chaosheng Xu tarafından Shanghu köyünde taşlama taşı üretimi yapmak üzere kurulan firmamız, 10 çalışan ile mütevazi şartlarda başladığı yolculuğunu Yongkang İlçesindeki birkaç sanayi kuruluşundan biri olarak sürdürdü. Kısa süre içinde ürünlerindeki CROWN adını hem iç piyasa hem de yurt dışında duyurmaya başladı.

 • 1994

  Taş üretiminden elektrikli el aletlerine

  Elektrikli el aletleri üretimine de başlayan firmamız, satış ağını daha da geliştirerek 2000 yılında Jinhua’da ‘’Crown Power Tools Manufacture Co. Ltd. şirketini kurdu. 2000’li yılların başlarında büyüme ve yatırım planlamalarını hayata geçirerek Avrupa merkezli hareket eden, global pazarda bilinen ve dünya devleri ile rekabetçi olan bir marka haline geldi.

 • 2023

  Yeni yüzyılda CROWN markası

  Şimdilerde ise şirketimiz 105.000 metrekare kapalı alana sahip 4 fabrikada 1500 çalışanı ile yıllık 4.000.000 adetten fazla elektrikli alet ve 9.000.000 adetten fazla aksesuar üretimi yaparak, 40 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

 • 2023

  Geleceğe Dönüş

  CROWN Ürünlerinin Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olarak GÜNEY HIRDAVAT A.Ş. ile birlikte Türkiye pazarında olmaktan büyük heyecan ve mutluluk duyuyoruz. Yenilikçi yapımız ile ürettiğimiz, dayanıklı, yüksek performanslı ve rekabet seviyesi yüksek ürünlerimizi Türk halkının kullanımına sunarak topluluğumuzu genişletmek istiyoruz.

İnovasyon

güven

bİrlİk

tutku

özen

inovasyon

Daima ileriye bakarız, değişimi öngörüp ve ihtiyaçlara çeviklikle karşılık veririz. İdeal çözümü bulmaya çalışan ve yeni fikirleri keşfeden problem çözücüleriz. Statükoya meydan okur, alışılmışın dışında düşünür ve deneyimlerimizden ders çıkarırız. Bilinçli bir şekilde inisiyatif almayı teşvik ediyor ve buna değer veriyoruz.

güven

Tüm ilişkilerimiz güven üzerine kuruludur. Şeffafız ve etik değerlere bağlıyız. Dürüstlükle hareket eder, sözümüzü tutar ve herkese saygılı davranırız. Başkalarını güçlendiririz ve kendimizi güçlenmiş hissederiz.

birlik

Gücümüz, işbirliğimiz ve ekip çalışmasının eseridir. Kendi alanında birinci sınıf mühendislerimiz ve onların becerilerini, en iyi fikirlerimizi ve uygulamalarımızı hem yerel olarak hem de dünya çapında kullanırız.

tutku

Yaptığımız her şeyde, müşteri ve topluluklarına kalite ve değer sağlamaya inanıyoruz. Yeni proje fırsatları ve müşteriler arıyoruz. Daima yapıcı bir tavrımız var, ilham verici ve eğlenceli bir atmosfer içinde gelişiyoruz.

özen

Her alandaki özenimiz, müşteri ihtiyaçlarına gösterdiğimiz ilgiye yansır ve çalışma ortamımızda birbirimizi destekleme biçimimizle pekiştirilir. Sosyal sorumluluğa sahiz ve topluluklarımız üzerinde olumlu bir etkimiz var. Yaptığımız her şeyi, sürdürülebilir ilkeler çerçevesinde yapmaya özen gösteriyoruz. Sağlık ve güvenliği bir öncelik haline getiriyoruz.

Bizi Tanıyın